ASR Principele Nicolae și-a încheiat azi periplul prin Bistrița-Năsăud alături de copiii de la Centrul „Micul Prinț”. A gătit alaturi de ei un mic dejun copios, pe care l-a savurat în bucătăria centrului. „Revin de fiecare dată la Bistrița cu mult drag și dor. De această dată, am avut ocazia să merg mai mult pe jos. Tot orașul pare învăluit într-o atmosferă regală, foarte caldă și prietenoasă”, a mărturisit ASR Principele Nicolae pentru ziarul local Bistrițeanul.ro. The post FOTO/VIDEO: ASR Principele Nicolae a gătit alături de copiii diagnosticați cu autism de la „Micul Prinț”. Ce l-a impresionat în Bistrița appeared first on Bistrițeanul.ro.
FOTO/VIDEO: ASR Principele Nicolae a gătit alături de copiii diagnosticați cu autism de la „Micul Prinț”. Ce l-a impresionat în Bistrița
- de Bistriteanul
- 2025/10/23 11:09
