Cu 470 de angajați în total, Aquabis are în teren, la defecțiunile din Bistrița, doar maxim 18 instalatori. Directorul Kozuk vrea suplimentarea lor

Între 13 și 18 instalatori intervin la defecțiunile din Bistrița ale Aquabis, potrivit șefului furnizorului de apă și canal, Andrei Kozuk. Asta în condițiile în care numărul total de angajați ai Aquabis trece de 470. Directorul general al Aquabis spune că sunt prea puțini cei care intervin la defecțiuni, intenționând să suplimenteze numărul acestora. Prezent […] The post Cu 470 de angajați în total, Aquabis are în teren, la defecțiunile din Bistrița, doar maxim 18 instalatori. Directorul Kozuk vrea suplimentarea lor appeared first on Bistriteanul - Afla primul.


Citește articolul complet pe Bistriteanul

Alte știri din Bistriteanul