Promenada inimilor are loc mâine, 5 octombrie, de la ora 15.00, în parcul municipal din Bistrița. Este vorba despre un eveniment cu caracter sportiv, organizat de Cluburile Rotary Bistrița, Rotary Bistrița Nosa și Rotary Năsăud. Sunt așteptați toți bistrițenii, indiferent de vârstă. The post BISTRIȚA: Promenada Inimilor, duminică, 5 octombrie, în Parcul municipal. Surprize, pentru toate vârstele appeared first on Bistriteanul - Afla primul.
BISTRIȚA: Promenada Inimilor, duminică, 5 octombrie, în Parcul municipal. Surprize, pentru toate vârstele
- de Bistriteanul
- 2025/10/04 12:27
