SORANA S-A SIMȚIT EXCELENT LA IAȘI

La nici jumătate de oră de la finalul partidei din semifinala pierdută în fața elvețiencei Jil Teichmann, târgovișteanca Sorana Cîrstea a venit la conferința de presă, unde a făcut un bilanț al participării în turneul ieșean. „Per total, o săptămână absolut minunată. Astăzi, din păcate, n-am reușit să mai țin jocul la nivelul zilelor trecute, […] Articolul SORANA S-A SIMȚIT EXCELENT LA IAȘI a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita