Polițiștii din cadrul Poliției Municipiului Moreni au oprit pentru control, pe raza comunei Vișinești, o autoutilitară condusă de un bărbat în vârstă de 47 de ani, din comuna Moroeni. În urma verificărilor, s-a constatat că autoutilitara transporta 540 de kilograme de deșeuri feroase, fără a avea formularul de încărcare-descărcare prevăzut de lege. Ca urmare a […] Articolul Polițiștii au depistat o autoutilitară care transporta 540 kg de deșeuri feroase fără documente legale a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.
Polițiștii au depistat o autoutilitară care transporta 540 kg de deșeuri feroase fără documente legale
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:36
Alte știri din Ziar de Dambovita
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:34
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:32
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:31
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:27
- de Ziar de Dambovita
- 2025/07/29 03:25
