MEDALIE LA TENIS DE CÂMP PENTRU CS TÂRGOVIȘTE

Tenismena Teodora Bucura a încheiat la înălțime proba de dublu a Campionatului Național Individual U10, găzduit de municipiul București, în perioada 14-21 iunie. Sportiva clubului nostru, antrenată de Florin Râpeanu, a devenit vicecampioană a României, după o evoluție foarte bună, pe suprafața de zgură. La ediția din acest a turneului, Teodora a făcut echipă cu […]


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita