BĂRBAT DIN COBIA, A EVADAT DIN ARESTUL LA DOMICILIU 

 Polițiștii din Găești, împreună cu lucrători de la Formațiunea Investigații Criminale și Ordine Publică, au descoperit un nou caz de încălcare a măsurilor judiciare, în timpul unui control efectuat pe raza comunei Cobia. Verificările vizau un bărbat în vârstă de 45 de ani, plasat sub măsura arestului la domiciliu pentru 30 de zile, conform unei decizii judiciare. În urma controlului, […] Articolul BĂRBAT DIN COBIA, A EVADAT DIN ARESTUL LA DOMICILIU  a apărut prima dată pe Ziarul Dâmboviţa.


Citește articolul complet pe Ziar de Dambovita

Alte știri din Ziar de Dambovita