Tratamentul minerilor, doar la baza din Săcelu

Administraţia CE Oltenia şi sindicatele din minerit şi energie au căzut ieri de acord pentru formarea unei subcomisii care să întocmească un regulament de acordare a biletelor de odihnă şi tratament în Baza de la Săcelu. Minerii şi energeticienii nu...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul