Staţiunea Săcelu, deschisă pe 1 iunie

Staţiunea Săcelu este pregătită să primească turiştii din toată ţara, anunţă reprezentanţii Bazei de Tratament. Staţiunea îşi deschide porţile de la 1 iunie, iar turiştii vor avea la dispoziţie circa 200 de locuri de cazare. Şeful Bazei de Tratament...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul