Primăriţa din Berleşti a plâns la conferinţa PSD

Maria Dumitraşcu, primăriţa de la Berleşti, a participat la conferinţa de presă organizată ieri, la sediul Partidului Social Democrat. Aceasta a plâns atunci când a vorbit jurnaliştilor despre proiectul prin care vrea să-i aducă acasă pe tinerii plec...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul