Peptan: E cazul ca Ciurel să părăsească ambasada CE Oltenia

Sindicalistul de la Rovinari, Gheorghe Peptan, care a stat cinci zile în greva foamei în faţa sediului CE Oltenia, se află în continuare pe patul de spital. Acesta a cerut demisia managerului complexului, Laurenţiu Ciurel. Peptan îl consideră vinova...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul