Inedit! Cum s-au îmbrăcat doi miri la cununia civilă

Doi tineri care s-au căsătorit joi la primăria Târgu Jiu au vrut să iasă din tipare şi să se îmbrace total diferit faţă de cum se obişnuieşte. Aceştia s-au prezentat în faţa autorităţilor îmbrăcaţi cu ie şi blugi. Au vrut astfel să readucă în actuali...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul