Iliuţă nu mai e director la DSV Gorj: „Se acumulase mult stres“

Ion Iliuţă, director de foarte mulţi ani la Direcţia Sanitar Veterinare şi pentru Siguranţa Alimentelor (DSVSA) Gorj, a explicat motivele care l-au determinat să-şi depună demisia din această funcţie. În locul lui Iliuţă a fost numit medicul Nicolae...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul