Gimnasta Andreea Munteanu- cetăţean de onoare al Târgu Jiului

Andreea Munteanu, gimnasta de aur a judeţului Gorj, a primit ieri titlul de cetăţean de onoare al municipiului Târgu Jiu dar şi un premiu de 10.000 de lei. Acesta ar fi al doilea titlu al tinerei şi este pe cale să-l primească pe al treilea: de la Io...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul