DSP plăteşte fosta juristă şi după pensionare

Direcţia de Sănătate Publică Gorj plăteşte 2.000 de lei pe lună unei avocate, Susana Fănuică, recent pensionată chiar de la instituţia de stat. Un cititor a semnalat redacţiei faptul că postul de jurist este blocat, pentru a fi menţinut acest contrac...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul