Doctoriţa Mischie, atacată de un consilier judeţean

Consilierul liberal Dragoş Păsărin a contestat menţinerea doctoriţei Sanda Mischie la şefia Secţiei Medicină Internă I din cauza vârstei acesteia. Ba mai mult, i-a recomandat să-şi facă un control psihiatric pentru a putea să rămână în funcţia de con...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul