Condamnaţi pentru că au furat de la CEO!

Patru bărbaţi au fost condamnaţi în cursul săptămânii trecute direct de la primul termen de judecată după ce şi-au recunoscut faptele, ei fiind acuzaţi că ar fi furat de la Complexul Energetic Oltenia, mai exact din cadrul Sucursalei Electrocentrale...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul