CE Oltenia pierde sute de milioane de lei

Conducerea Complexului Energetic Oltenia nu mai recuperează creanţele deoarece datornicii companiei au intrat în insolvenţă. Chiar şi aşa, compania a livrat în continuare producând pierderi şi mai mari pentru că pe de o parte nu au achitat cărbunele...


Citește articolul complet pe Pandurul

Alte știri din Pandurul