În primul rând, vreau să-mi cer scuze în avans pentru descrierea pe care urmează să i-o fac domnului Călin Popescu Tăriceanu. Este foarte posibil să fiu nepermis de subiectiv, deoarece am convingerea că domnul Tăriceanu este pur şi simplu cretin. Nu...
