Elevii Colegiului Economic "Gheorghe Dragoș" din Satu Mare, din clasele IX E, X E și X F, au participat activ la campania națională "Let’s Do It, România!", demonstrând responsabilitate față de mediul înconjurător și contribuind la curățarea spațiilor verzi pentru un mediu mai sănătos. The post COLEGIUL ECONOMIC Elevii Colegiului Economic “Gheorghe Dragoș” au participat la “Let’s Do It, România!”, contribuind la curățarea mediului. first appeared on Informaţia Zilei.
COLEGIUL ECONOMIC Elevii Colegiului Economic “Gheorghe Dragoș” au participat la “Let’s Do It, România!”, contribuind la curățarea mediului.
- de Informatia Zilei
- 2024/09/25 21:40
